Головна » 2017 » Грудень » 11 » Тиждень початкового навчання
Тиждень початкового навчання

У Торговицькому НВК з 27листопада по 1 грудня 2017 – 2018 року проходив Тиждень початкового навчання під гаслом «Кожен день у нас – цікавий: веселий, плідний і яскравий», з метою допомогти учням посилити інтерес до певного предмета, виявити і розвинути їхні здібності, сприяти розвиткові творчої ініціативи.

У проведенні Тижня взяли участь усі учні початкових класів, а вчителі старалися докласти максимальних зусиль для забезпечення рівних можливостей для всіх дітей, незалежно від рівня їх навчальних досягнень. Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою. Учні початкової школи привітали всіх з відкриттям тижня початкового навчання. Також, на лінійці учні мали змогу ознайомились з планом на тиждень. Сьогодні учні молодших класів змогли показати свої таланти під час проведення конкурсу малюнків на тему «Я малюю Україну» У конкурсі взяли учні 1-4 класів. За результатами проведення конкурсу були обрані кращі малюнки. З нагоди Тижня початкового навчання учні 4 класу та класний керівник Табачнюк Дарія Василівна підготувала презентацію на тему «Моя Україна».  Другий день тижня початкового навчання отримав назву «День української мови та літературного читання». Саме тому, сьогодні було заплановано і успішно проведено гру-вікторину «З якої це казки» між учнями 1 і 2 класу. Між учнями 3 і 4 класу Гуцуляк Марія Василівна провела конкурс «Відгадай загадку». Всі учні, незважаючи на різницю у віці, активно брали участь у двох заходах, демонстрували свої знання, кмітливість, пам'ять та уміння думати. У 4 класі був проведений відкритий урок з літературного читання на тему: Володимир Сосюра «Як не любить той край…». Ліна Костенко: «Усе моє, все зветься Україна…» - вчитель Табачнюк Дарія Василівна.  29 листопада проводився День математики. Вчитель 2 класу Липчук Ганна Миколаївна підготувала і провела між учнями 3-го і 4-го класу математичний КВК: «Розумники та розумниці». У цей день учні двох класів підготували виставку аплікацій із геометричних фігур. День талантів у четвер пройшов також дуже вдало. Свої таланти вдалося продемонструвати учням 4 класу, які підготували свято на тему: «Ми діти твої, Україно». Учні 1,2 і 3 класу зуміли показати свої таланти, читаючи вірші та гуморески. Також школярі спробували свою майстерність у розучуванні рухів до флешмобу. П’ятниця була оголошена днем спорту. Саме тому, класний керівник 2 класу Вишинська Мирослава Дмитрівна вміло організувала і провела спортивне свято «Веселі старти». Цікаві конкурси допомогли учням почувати себе впевнено та з легкістю виконувати всі команди. Завершальним акордом тижня - була урочиста лінійка. На лінійці були нагороджені переможці конкурсів, змагань, які взяли активну участь у проведенні Тижня початкового навчання. Отже, провівши всі заплановані заходи, Тиждень початкового навчання у Торговицькому НВК І-ІІІ ст. закінчився.

Переглядів: 367 | Додав: Novoselska | Рейтинг: 0.0/0