6.1. Фінансово–господарська діяльність комплексу здійснюється на основі кошторису.

6.2. Джерелами формування кошторису НВК є:

• кошти районного бюджету у розмірі, передбаченому нормативами фінансування загальної середньої освіти для забезпечення вивчення предметів в обсязі Державних стандартів освіти;
  • кошти фізичних та юридичних осіб;
  • кошти, отримані за надання платних послуг;
  • доходи від реалізації продуктів навчально–виробничих майстерень, навчально–дослідних ділянок, підсобних господарств, від здачі в оренду приміщень, споруд, обладнання;
  • благодійні внески юридичних і фізичних осіб;
  • кошти Громадської організації сприяння і розвитку Торговицького НВК І-ІII ступенів;

6.3. У НВК створюється фонд загального обов’язкового навчання, який формується з урахуванням матеріально-побутових потреб учнів за рахунок коштів бюджету у розмірі не менше трьох відсотків витрат на його поточне утримання, а також за рахунок коштів, залучених з інших джерел.

Кошти фонду загального обов’язкового навчання витрачаються відповідно до кошторису, що затверджується начальником відділу освіти Городенківської райдержадміністрації.

Облік і використання коштів фонду загального обов’язкового навчання здійснюється навчальним закладом згідно з наказом директора, що видається на підставі рішення ради навчального закладу, відповідно до порядку, передбаченого законодавством.

Контроль за правильним використанням коштів фонду загального обов’язкового навчання здійснюють відповідні органи управління згідно з чинним законодавством.

6.4. НВК має право:

• на придбання та оренду необхідного обладнання, землі та інших матеріальних ресурсів;
  • користуватися послугами будь–якого підприємства, установи, організації або фізичної особи;
  • фінансування за рахунок власних надходжень на заходи, що сприяють поліпшенню соціально–побутових умов колективу;
  • передавати в оренду закріплене за комплексом майно, землю та інші матеріальні ресурси;
  • створювати власне підсобне господарство та вести господарську діяльність з метою отримання додаткових коштів.

6.5. Порядок діловодства і бухгалтерського обліку в НВК визначаються законодавством та нормативно–правовими актами Міністерства освіти і науки України та інших центральних органів влади, яким підпорядковані навчальні заклади.

Бухгалтерський облік здійснюється через централізовану бухгалтерію відділу освіти Городенківської райдержадміністрації.

6.6. Звітність про діяльність НВК встановлюється відповідно до законодавства.