Головна » 2017 » Листопад » 21 » Тиждень толерантності
Тиждень толерантності

З 13 по 17 листопада в Торговицькому НВК проводився тематичний тиждень толерантності та протидії насильству, згідно річного плану практичного психолога. Протягом тижня з дітьми проводилось анкетування. Кожний клас прийняв участь у виготовленні стінгазет «Світ без насильства». Окремі учні малювали малюнки на тему : «На доброму ділі тримається світ» і писали твори на тему : «Чи живе в моїй школі толерантність».

Протягом тижня на перервах учні всіх класів мали можливість переглядати відеоролики про толерантність, мультфільми про доброту і відносини до оточуючих.

В кожному класі на виховних годинах , годинах психолога обговорювалася тема насильства, протидія йому і основні принципи толерантності. В підсумку , кращі роботи учнів були відзначені. В 2-11 класах була проведена акція «Пошта добрих слів» , в якій учні писали слава вдячності друзям, однокласникам, вчителям.

Переглядів: 391 | Додав: Novoselska | Рейтинг: 0.0/0