Головна » 2017 » Листопад » 27 » "Людської пам'яті печаль"
"Людської пам'яті печаль"

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно — надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи! Народ України схиляє голову, перед трагічною сторінкою свого життя. 1932 рік… тридцять… чорний рік. Прах семи з половиною мільйонів стукає в наші серця; їх ніхто не судив, отже, ніхто не реабілітує. Ніхто, крім нас з вами, їхніх співвітчизників і довговічних боржників.Ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932 — 1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок — Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв.Учні Торговицького НВК приєдналися до акції "Запали свічку" , а учні 9 класу підготували вечір-реквієм "Людської пам'яті печаль"

Переглядів: 279 | Додав: Novoselska | Рейтинг: 0.0/0